Domy Szkieletowe

O NAS

Naszym celem jest rozwój i realizacja .
Jesteśmy firma z tradycjami wciąż rozwijającą się i podejmując to nowe wyzwania wychodząc naprzeciw oczekiwaniu naszych inwestorów . Nasze pierwsze projekty realizowaliśmy od 1996 roku  przy współpracy z biurami projektowymi  , deweloperami , spółkami skarbu państwa a także i indywidualnymi inwestorami . Projekty realizowaliśmy nie tylko w kraju ale i po za ich granicami nawet najdalszych zakątkach świata i warunkach niemal że ekstremalnych .
Nasze wieloletnie doświadczenie w konstrukcjach drewnianych szkieletowych oraz prefabrykowanych przekłada się na wysoka jakość która oferujemy a także bagaż doświadczeń pozwala nam na ściśle nie tylko merytoryczne doświadczenie ale i techniczne podczas realizacji danego przedsięwzięcia .
Nie tylko Budujemy ale i szkolimy  personel firm budowlanych , biur pośrednictwa  oraz osoby prywatne pracy które rozpoczynają projekty w konstrukcji szkieletowej. Posiadamy zaplecze do realizacji projektów oraz sale dydaktyczna w której nauczamy i szkolimy przyszłych pracowników .

Jeżeli powierzasz komuś zadanie to upewnij się wie co robi i jest to zgodnie ze sztuka budowlaną .