Domy Szkieletowe

O NAS

Naszym celem jest rozwój i realizacja .
Jesteśmy firma z tradycjami wciąż rozwijającą się i podejmując to nowe wyzwania wychodząc naprzeciw oczekiwaniu naszych inwestorów . Nasze pierwsze projekty realizowaliśmy od 1996 roku  przy współpracy z biurami projektowymi, deweloperami, spółkami skarbu państwa a także i indywidualnymi inwestorami. Projekty realizowaliśmy nie tylko w kraju ale i po za ich granicami nawet najdalszych zakątkach świata i warunkach niemal że ekstremalnych.
Nasze wieloletnie doświadczenie w konstrukcjach drewnianych szkieletowych oraz prefabrykowanych przekłada się na wysoką jakość która oferujemy a także bagaż doświadczeń pozwala nam na ściśle nie tylko merytoryczne doświadczenie ale i techniczne podczas realizacji danego przedsięwzięcia.
Nie tylko Budujemy ale i szkolimy  personel firm budowlanych, biur pośrednictwa pracy oraz osoby prywatne które rozpoczynają swoja przygodę w konstrukcji szkieletowej. Posiadamy zaplecze do realizacji projektów oraz sale dydaktyczna w której nauczamy i szkolimy przyszłych pracowników.

Jeżeli powierzasz komuś zadanie to upewnij się wie co robi i jest to zgodnie ze sztuka budowlaną .